Grupa Solorza-Żaka zaczyna sezon: „Trzy miej na święta”

Publikacja: 06.11.2013 11:15

Grupa Solorza-Żaka zaczyna sezon: „Trzy miej na święta”

Foto: ROL

Polkomtel, operator sieci Plus przedstawił dziś nową ofertę łączącą usługi telekomunikacyjne z pakietami płatnej telewizji siostrzanej spółki – Cyfrowego Polsatu i w ten sposób rozpoczął przedświąteczną tegoroczną kampanię.

Mocno stawia w niej na sprzedaż ratalną sprzętu elektronicznego i wzajemną sprzedaż usług z satelitarną platformą, choć w przedstawionej ofercie widać tylko pakiet MINI HD Cyfrowego Polsatu, składający się w przeważającej części z kanałów cyfrowej telewizji naziemnej .

Komórkowy operator, podobnie jak satelitarna platforma należący do Zygmunta Solorza-Żaka przelicytował konkurencję oferującą z abonamentem na usługi mobilne dwa urządzenia z małym ekranem i hasło jego kampanii brzmi „Trzy miej na święta”.

Komunikuje, że proponuje konsumentom: 33 modele smartfonów, routerów, modemów i tabletów LTE, powiększony do 62 proc. populacji zasięg tej ostatniej usługi, najtańszy smartfon na rynku (marki Kazam, dual SIM) oraz ofertę łączoną z Cyfrowym Polsatem, w której pakiety Mini telewizji satelitarnej są darmowe.

Według informacji Polkomtela, udostępni on też wkrótce swoim klientom możliwość korzystania z roamingu LTE w Unii Europejskiej w partnerstwie z jednym z operatorów.

W dzisiejszej prezentacji połączył nacisk na dwie paczki usług: internet z telewizją lub telefon z telewizją.

* W pierwszym wariancie przy zakupie oferty Plus Abonament lub Plus Internet w wersji od 59,9 zł proponuje zakup w Cyfrowym Polsacie pakietu Mini HD z abonamentem za 0 zł.

* W drugim wariancie, za zestaw smartfon LG Swift L7″ oraz tablet Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G z pakietem telewizyjnym Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 79,80 zł.

* W trzecim, za zestaw: internet 15 GB z modemem ZTE MF823 i smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami do wykorzystania na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłacić ma miesięcznie 99,80 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny.

* Za internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9″ oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100 proc.  rabatu na telewizję.

W zestawach dla abonentów są też smartfony i telewizory Samsunga oraz tablety i laptopy Acera w połączeniu z routerem LTE ZTE.

Oferta firm Zygmunta Solorza-Żaka zaczyna przedświąteczną kampanię operatorów komórkowych. W przyszłym tygodniu – 12 listopada – ofertę LTE przedstawi P4, operator sieci Play.

Telekomunikacja
Eldorado 5G dobiega końca, a firmy tną etaty. Co z Polską?
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Telekomunikacja
Do kogo przenoszą się klienci sieci komórkowych. Jest największy przegrany
Telekomunikacja
To już wojna w telefonii na kartę. Sieci komórkowe mają nowy haczyk na klientów
Telekomunikacja
Polski internet mobilny właśnie mocno przyspieszył. Efekt nowego pasma 5G
Telekomunikacja
Nowy lider wyścigu internetowych grup w Polsce. Przełomowy moment dla Polsatu