Sony Mobile wprowadza do oferty swój flagowy smartfon Xperia T. Aparaty w limitowanej wersji związanej z filmem „Skyfall” (kolejny z cyklu przygód Jamesa Bonda)  będzie dostępny tylko w sieci Orange Polska. W najbliższy piątek partnerzy organizują konferencję prasową na temat wspólnej oferty.

W 17 salonach Orange ulokowane zostały specjalne wyspy dedykowane nowemu modelowi smartfona. Od przyszłego tygodnia zwykła Xperia T pojawi się w Orange w masowej sprzedaży, jak również będzie dostępna w sieci T-Mobile. W Plusie dostępna będzie od połowy października (nie ma na razie mowy o dostępności w sieci Play).

W sprzedaży pozaoperatorskiej telefon dostępny jest obecnie w sklepie www.sonymobile-sklep.pl oraz w punktach Sony Centre. Sony przyjmuje już zamówienia na Xperię T w ramach przedsprzedaży smartfonu.

Od połowy przyszłego miesiąca znajdzie się on również w sieciach sprzedaży elektroniki m.in. MediaMarkt, Saturn, Mix Electronics sprzedawany bez usług operatorów komórkowych. Jego cena wyniesie 2000-2100 zł.

Informacja prasowa o debiucie Sony Xperia X