Test dla czytelników… sprawdź jak wyjątkowa jest Xperia™ S

Publikacja: 01.03.2012 07:00

Test dla czytelników… sprawdź jak wyjątkowa jest Xperia™ S

Foto: ROL

Jak wśród tylu smartfonów na rynku znaleźć ten dla Ciebie? Dlaczego właśnie Xperia S powinna znaleźć się w Twoich rękach?  Sprawdź, a przy okazji dowiedz się czegoś więcej o sobie!

Lubisz opierać się na faktach? Proszę bardzo – oto one!

Xperia S to smartfon od Sony z systemem Android 2.3 (aktualizowany do 4.0), potężny procesor z podwójnym rdzeniem 1.5GHz, 4.3 calowy ekran Reality z Mobile BRAVIA® Engine, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Sony HD i kamera 12MP z Sony Exmor R™, która rejestruje obrazy  w zaledwie 1.5 sekundy od włączenia.

Jesteś towarzyski? Bądź też multimedialny!

Chcesz pokazać znajomym swoje zdjęcia z komórki na telewizorze? Przerzucić szybko film na tablet? Xperia S to łatwe nawiązywanie łączności pomiędzy wieloma ekranami i bezproblemowe dzielenie się plikami na telewizorze, smartfonie, laptopie czy tablecie. Swoje ulubione treści możesz przeglądać na dużym ekranie, podłączając smartfon Xperia S kablem HMDI do telewizora. W trybie bezprzewodowym podzielisz się zdjęciami – wystarczy jedno Twoje dotknięcie, aby przenieść galerię Twoich zdjęć na TV.

Lubisz nowe technologie? Bądź pierwszy!

Dzięki NFC możesz już dziś aktywować kartę miejską w autobusie, wejść do biura korzystając z przepustki lub zapłacić zbliżeniową kartą płatniczą. Technologia NFC  to standard komunikacji, który pozwala na wymianę danych w bliskim zasięgu  – do  4 cm.

Już teraz korzystając z NFC w smartfonie Xperia S można w sekundę przesłać do drugiego urządzenia dane, takie jak zdjęcia, filmy, kontakty, czy zawartość kalendarza. Wystarczy jedno Twoje dotknięcie, bez konieczności parowania urządzenia, jak w przypadku technologii Bluetooth. Możliwości, jakie daje technologia NFC, znacznie ułatwią Ci życie. Właśnie z taką myślą powstały SmartTagi – najnowsze akcesoria do Xperia™ S. SmartTag pozwala na zapisanie na nim predefiniowanych ustawień dla Twojego smartfonu. Dzięki temu wiele codziennych czynności, jakie wykonujesz przy jego obsłudze, możesz wykonać za pomocą jednego dotknięcia.

Może być jeszcze piękniej? Tak!

Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami? Jesteś czuły na piękno? Xperia S nie pozostawi Cię obojętnym! Jej minimalistyczne wzornictwo – prosta i nowoczesna bryła – wyrazista w swej wymowie, zrobi na Tobie wrażenie. Nowa filozofia wzornictwa, oparta na zasadzie humanocentryzmu, stawia w centrum zainteresowania właśnie człowieka i jego pragnienia. Filozofia ta przekładając się na konkretny produkt aktywizuje wszystkie zmysły, przemawiając zarówno do emocji, jak i intelektu. Element przezroczysty u podstawy tworzy sylwetkę ikony akcentującą linię ekranu HD Reality Display. Dodatkowo element ten zapewnia wyjątkowy efekt wizualny poprzez podświetlenie oraz integruje w sobie elementy anteny. Część tylna smartfonu jest lekko zaokrąglona, dzięki czemu naturalnie dostosowuje się do kształtu dłoni. Kształt Xperii S precyzyjnie dopracowano pod względem ergonomicznym, a zastosowanie matowej obudowy chroni smartfon przed pozostawaniem odcisków palców i zabrudzeniami, co zapewnia długotrwały estetyczny wygląd.

Podjąłeś już decyzję? Chodźmy na zakupy!

Jeśli jesteś już pewien, że znalazłeś smartfon dla siebie, nie trać już czasu! Sieć salonów Sony oraz firma Net Sport www.sonymobile-sklep.pl,  jako pierwsi wprowadzili do przedsprzedaży w Polsce smartfon Xperia™ S. Oferta przedsprzedaży trwa od 1 do 18 marca 2012. Promocyjna cena smartfonu Xperia™ S to 1999 zł brutto. Dodatkowo wszyscy uczestnicy programu Miles&More, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie 2 000 mil.

Jak wśród tylu smartfonów na rynku znaleźć ten dla Ciebie? Dlaczego właśnie Xperia S powinna znaleźć się w Twoich rękach?  Sprawdź, a przy okazji dowiedz się czegoś więcej o sobie!

Lubisz opierać się na faktach? Proszę bardzo – oto one!

Pozostało 92% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Telekomunikacja
Uwaga na nowe pułapki w roamingu. Jak za granicą łączyć się taniej lub za darmo
Materiał Promocyjny
Mity i fakty - Czy to prawda, że elektryczne auta palą się częściej niż spalinowe?
Telekomunikacja
Gigant ogłasza przełom w łączności. To zupełnie nowa jakość
Telekomunikacja
To ma być przełom w tworzeniu ultraszybkiego internetu 6G. Znika wielka przeszkoda
Materiał Promocyjny
Mobilne ekspozycje Huawei już w Polsce – 16 maja odwiedzi Katowice
Telekomunikacja
Eldorado 5G dobiega końca, a firmy tną etaty. Co z Polską?
Telekomunikacja
Do kogo przenoszą się klienci sieci komórkowych. Jest największy przegrany