Operator obniżył do 99 zł cenę zestawu abonenckiego w przypadku zawarcia umowy na 24 miesiące. Dotychczas cena zestawu (antena, konwerter, modem WiFi) wynosiła 1599 zł plus. 

– Klienci skarżyli się, że z powodu wysokich cen sprzętu nie decydowali się na zakup i dlatego zdecydowaliśmy się na zmiejszenie bariery wejścia – mówi [b]Grzegorz Marek, szef usług broadbandowych TP[/b]. Operator nie chce powiedzieć, ilu do tej pory znalazł nabywców na sprzedawane od września ub.r. usługi. Według naszych informacji na koniec 2009 r. było ich mniej niż 100.

Nowa promocja TP nie zmienia stawek abonamentowych na usługi dostępowe. W ciągu 24-miesięcznego okresu umowy – w zależności od pakietu – TP inkasuje od użytkownika satelitarnej usługi 3,8-7,2 tys. zł. Przepływności satelitarne i sprzęt abonencki, z czym związane są konkretne koszty, zapewnie TP operator sieci satelitarnej SES-Astra. Usługi dostępowe w sieci tego operatora promuje ostatnio równiez inny jego partner: niemiecka firma StarDSL.

Regulamin promocji [link=http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358436/Regulamin_MEGAINTERNET_SAT_367039280.pdf]Megainternet satelitarny[/link]