Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 07:28 Publikacja: 08.06.2015 14:15
Telekom Austria Group poinformował dziś, że kupi firmę Amis, relatywnie niewielkiego, alternatywnego dostawcę usług telekomunikacyjnego założonego w 1995 roku, działającego w Słowenii i w Chorwacji, czyli na rynkach, gdzie obecna jest już austriacka grupa.
Zakup pozwoli Telekom Austria wdrożyć w Słowenii strategię konwergentnego operatora (będzie ona funkcjonować w sumie na 6 z 8 rynków telekomu), a w Chorwacji poszerzyć portfel usług o FTTH. Według Hannesa Ametsreitera, prezesa Telekom Austria, rynek usług stacjonarnych przeżywa obecnie swoje odrodzenie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas