Sąd Okręgowy w Gdańsku nie przychylił się do wniosku TP(Orange Polska) o zakazanie Polkomtelowi prowadzenia kampanii, w której reklamuje usługę dostępu do Internetu Plusa jako szybszą od Neostrady – wynika z informacji prasowej Polkomtela.

„Przypominamy, że we wrześniu warszawski sąd uznał, że wniosek TP SA (Orange) nie zasługuje na uwzględnienie. Sąd w Rzeszowie z kolei stwierdził swoją niewłaściwość i przekazał sprawę do Sądu w Warszawie, natomiast Sąd Okręgowy we Wrocławiu odrzucił wniosek TP SA” – podaje telekom kontrolowany przez Zygmunta Solorza-Żaka.

„Będąca u naszej konkurencji powodem „kłopotów z sercem i rozumem” kampania reklamowa odwołuje się do powstałego w lipcu „Rankingu prędkości dostawców internetu w Polsce” zamieszczonego na stronie SpeedTest.pl. Ostatnie, wrześniowe, zestawienie po raz kolejny, a więc już trzeci z rzędu od czasu rozpoczęcia naszej kampanii, potwierdza że internet mobilny w Plusie pod względem szybkości pokonuje podobne produkty innych operatorów komórkowych oraz Neostradę” – brzmi fragment informacji prasowej sieci Plus.