W Toyi zadzwonią komórki

Publikacja: 13.12.2010 15:11

Spółka zależna [b]MNI[/b] – [b]MNI Mobile[/b] – podpisała umowę z łódzką siecią kablową [b]Toya[/b]. Na mocy kontraktu MNI, jako tzw. [i]enabler[/i], umożliwi kablówce wprowadzenie usług telefonii komórkowej pod marką Toyamobilna. MNI Mobile dysponuje bowiem umową o wykorzystaniu infrastruktury mobilnej [b]PTK Centertela[/b] (Orange). Z pośrednictwa MNI Mobile skorzystały wcześniej [b]Crowley Data Poland[/b] i [b]Mediatel[/b].

Toya zaoferuje nowe usługi przede wszystkim bazie 180 tys. swoich aktualnych abonentów usług w sieci stacjonarnej. [b]W lutym przyszłego roku wprowadzi na rynek usługi telefoniczne oraz mobilnego dostępu do internetu.[/b]

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Telekomunikacja
Na Księżycu powstanie sieć komórkowa. Technologię przygotowała Nokia
Materiał Promocyjny
W zasięgu bezpiecznej przyszłości
Telekomunikacja
Do kogo przenosili się klienci sieci komórkowych w 2024 r.? Ten operator rozbił bank
Materiał Promocyjny
W domu i poza domem szybki internet i telewizja z Play
Materiał Promocyjny
Cyfrowe rozwiązania dla budownictwa
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem