UPC Biznes wprowadziła do oferty nowe pakiety usług dla  małych firm. Operator liczy, że skusi je zaferowaną prędkości wysyłania danych 20 Mb/s w pakiecie, w którym będą mogli ściagać dane (download) z prędkością do 180 Mb/s. Miesięczny abonament w umowie na 24 w tej usłudze to 120 zł.

Nowe usługi internetowe stanowią integralną część każdego z 7 nowych pakietów UPC Biznes złożonych z dwóch lub trzech usług: Internetu, telefonu i telewizji cyfrowej. W standardzie każdego pakietu znajdują się teraz 2 linie telefoniczne w cenie jednej opłaty abonamentowej wraz z nielimitowanymi, bezpłatnymi połączeniami do innych abonentów sieci UPC. Zawierają one także nawet do 6000 minut w abonamencie do wykorzystania nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do największych sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo, w ramach pakietów usług klienci otrzymają bezpłatnie WiFi, jedną licencję na kompleksowe rozwiązanie on-line – Microsoft Office 365 oraz Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

Nowe produkty internetowe dla firm będą oferowane w zestawach z  telefonem  i telewizją, a do końca listopada opłata instalacyjna dla pakietów usług wyniesie 1 zł.