Rada Nadzorcza ATM powołała Macieja Krzyżanowskiego, dotychczasowego wiceprezesa ds. operacyjnych na stanowisko prezesa zarządu.

Maciej Krzyżanowski jest absolwentem Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (1989) oraz doktorem fizyki cząstek elementarnych (Uniwersytet Warszawski, 1995). Z branżą telekomunikacyjną związany jest od ponad 15 lat. Z firma ATM związny jest od 2002 roku, gdzie w latach 2002–2006 pracował na stanowisku dyrektora działu sprzedaży w pionie usług telekomunikacyjnych, a od 2006 roku do maja 2009 pełnił funkcję dyrektora pionu usług Telekomunikacyjnych.

Rada Nadzorcza ATM powołując Macieja Krzyżanowskiego na prezesa zarządu podkreśla, że to ma pozwolić spółce skupić się wyłącznie na działalności telekomunikacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem świadczenia usług centrów danych i usług szerokopasmowej transmisji danych.

Dotychczasowy prezes zarządu, Roman Szwed, skoncentruje się na rozwoju działalności informatycznej pozostając na stanowisku prezesa zarządu ATM Systemy Informatyczne , która w wyniku wejścia w życie uchwały NWZ ATM o podziale spółki, od dnia 29.04.2012 r. jest spółką niezależną od ATM i w bieżącym miesiącu jej akcje będą niezależnie od ATM notowane na GPW w Warszawie.