Organizatorzy tegorocznej, piątej edycja kongresu Netii „Biznes to Rozmowy”, spróbują odpowiedzieć, gdzie przedsiębiorstwa powinny szukać inspiracji do działania. Pomoże im w tym Jeremy Gutsche, twórca i szef serwisu TrendHunter.com, największego  serwisu w świecie wychwytywania trendów. Mobile, Video, Internet of Things – to tematy, które zamierza m.in. poruszyć.

W tym roku kongres „Biznes to Rozmowy”, organizowany przez Netię, odbędzie się 3 października w Warszawie.

– Tegoroczny gość kongresu, Jeremy Gutsche, to guru trendów, tropiciel nowości, człowiek, który zaraża swoim entuzjazmem i daje impuls do zmian. Cieszę się, że będzie mógł inspirować także naszych gości na piątym już kongresie Biznes to Rozmowy  – mówi Mirosław Godlewski, prezes Netii.

Jak podkreśla Netia,TrendHunter.com to największe i najbardziej wpływowe w świecie trend huntingu medium, które wyznacza nowe kierunki w dziedzinie marketingu, wzornictwa, technologii oraz wielu innych kategoriach. Serwis czytany jest w 190 krajach, a miesięcznie odnotowuje 35 mln odsłon. Każdego dnia pojawia się na nim średnio ponad 160 nowych trendów.

– Jeremy Gutsche jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mówców – wystąpił przed ponad 150 tysiącami ludzi podczas ponad 200 różnych wystąpień. Jest często zapraszany do współpracy przez największe firmy, jako specjalista strategii marketingu i innowacji  – charakteryzuje gościa Kongresu Netii Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.