[b]Polska Telefonia Cyfrowa[/b], operator sieci [b]Era[/b], wprowadza dzisiaj do oferty kombinowaną usługę: internetu i telefonii stacjonarnej, telefonii komórkowej oraz satelitarnej TV we współpracy z [b]Grupą ITI[/b]. Zakup pakietu związany jest z dużymi bonifikatami na poszczególne usługi.

[link=http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/internet/internet_stacjonarny]Oferta skonstruowana jest w taki sposób[/link], że najwięcej zyskują abonenci komórkowych usług post-paid i telefonu stacjonarnej (WLR w sieci [b]Telekomunikacji Polskiej[/b]) – łącznie opust na cenie internetu wynosi w ich przypadku 50 proc. (po 25 proc. na każdej usłudze telefonicznej). W efekcie cena usług 10 i 20 Mb/s może zostać obniżona do 39,50 zł brutto miesięcznie, ponieważ w regularnym cenniku kosztuje 79 zł. Usługi oferowane sa w kontraktach na 24 i 36 mc.

W tym drugim przypadku Era oferuje zestaw Telewizji na Kartę (oferta satelitarna grupy ITI). Zestaw obejmuje dekoder i kartą CAS, ale – podobnie jak w ofercie oryginalnej – już nie antenę satelitarnę. W ramach podstawowej opłaty 1 zł miesięcznie dostępnych jest 5 kanałów telewizyjnych. Kilkanaście dodatkowych wymaga zasilenia konta abonenckiego w modelu pre-paid. Era nie chce zdradzić, czy nie zamierza zacieśnić relacji z grupą ITI i wprowadzić do swojej oferty pełnego pakietu usług platformy satelitarnej [b]n[/b]. – Myślimy o bardziej zaawansowanym produkcie we współpracy z istniejącymi graczami na polskim rynku telewizji cyfrowej – informuje tylko PTC.