Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 01:12 Publikacja: 19.01.2010 00:00
Spółka związana z grupą Polsatu opublikowała na swojej stronie internetowej ogłoszenie rekrutacyjne. Aero2 poszukuje 43 pracowników na stanowiska techniczne w warszawskiej centrali oraz w regionalnych biur na Pomorzu Gdańskim, Wielkopolsce i na Górnym Śląsku. Spółka prowadzi rekrutację samodzielnie, bez pośrednictwa agencji HR. Aero2 dysponuje częstotliwościami radiowymi z zakresu 900 MHz i 2,6 GHz. Na tym pierwszym zakresie rozbudowuje we współpracy ze Sferią sieć UMTS900, w której usługi dostępu do Internetu zacznie niebawem świadczyć Cyfrowy Polsat.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas