Reklama
Rozwiń
Reklama

Polkomtel uruchomi BSA?

Publikacja: 29.06.2010 16:47

– [b]Polkomtel[/b] planuje uruchomienie komplementarnych usług szerokopasmowego dostępu do internetu w 2010 na liniach BSA w partnerskich sieciach stacjonarnych, przede wszystkim w rejonach zurbanizowanych. Na terenach wiejskich planuje rozwój stacjonarnych bezprzewodowych usług w sieci CDMA – czytamy w jednym z dokumentów dla inwestorów finansowych opublikowanych przez operaratora sieci Plus.

Polkomtel dysponuje umową BSA, która umożliwia mu świadczenie usług dostępu do internetu w sieci [b]Telekomunikacji Polskiej[/b] od maja 2007 r. Mimo tego do tej pory nie uruchamiał oferty detalicznych, a jego przedstawiciele mówili o zbyt niskiej rentowności tych usług. Inaczej postępują konkurencyjni operatorzy. [b]Era[/b] wprowadziła usługi stacjonarnego dostępu w sieci TP w 2008 r. [b]PTK Centertel[/b] coraz silniej promuje stacjonarne usługi pod marką Orange.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama