Reklama
Rozwiń
Reklama

„Dziennik Polski” ponownie o ryzyku projektu MSS [nowe2]

Publikacja: 05.06.2014 08:18

Według marszałka Województwa Małopolskiego, Marka Sowy cytowanego przez „Dziennik Polski” wydawany przez Polskapresse (rpkom.pl nie potwierdzał u źródła wypowiedzi), województwo celowo nie przekazuje środków z dotacji UE do spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa, ponieważ obawia się, że projekt nie zostanie wykonany w terminie.

„Decyzje o ewentualnej rezygnacji z budowy sieci szerokopasmowej i przeznaczeniu rezerwowanych na nią dotacji zostaną podjęte jeszcze w tym roku” –  miał powiedzieć „DP” Marek Sowa.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama