Aktualizacja: 12.05.2025 01:25 Publikacja: 11.08.2015 08:51
MasMovil Ibercom poinformował, że zamierza kupić część aktywów stacjonarnego Jazztela przejmowanego przez Orange w Hiszpanii, aby zostać czwartym zintegrowanym operatorem na tamtejszym rynku.
MasMovil chce kupić część sieci światłowodowej sprzedanego operatora alternatywnego, który poza tym udostępni konkurentowi na preferencyjnych warunkach czteroletni dostęp do usług xDSL.
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Eksperci wskazują, że kończy się era głosu i jesteśmy w erze klikania i streamingu. To stawia także przed sektor...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas