Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.07.2025 06:57 Publikacja: 01.08.2013 15:30
T-Mobile Polska zaczął dostarczać mobilny internetu w technologi HSPA+ na częstotliwości 900 MHz. Ma on być uzuzpełnieniem dla usług w paśmie 2100 MHz, na obszarach, gdzie szybki mobilny Internet w chwili obecnej działa słabo.
Według operatora po wdrożeniu UMTS900 możliwe będzie świadczenie usług szybkiej transmisji danych HSPA+ z prędkościami do 21 Mbps. Jednocześnie technologia ta pozwala na pokrywanie zasięgiem obszarów w większych odległościach od stacji bazowych. Szczególnie zauważalne będzie to na obszarach o niskiej gęstości zaludnienia, czy wzdłuż tras kolejowych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas