Firma SGT (Grupa 3S), właściciel marki Jambox, budujący ofertę dodatkowych usług dla dostawców dostępu do internetu (ISP) podała dziś, że z jej oferty Jambox Mobile korzysta obecnie kilkuset abonentów, a umowę pozwalającą świadczyć usługę podpisało 50 ISP.

SGT, które jest wirtualnym operatorem na sieci Polkomtela (Plus) i od października ubiegłego roku używa infrastruktury tego telekomu przy oferowaniu usług biznesowym, po raz pierwszy pokazało też kształt oferty mobilnej telefonii i dostępu do internetu i zamierza upowszechniać wiedzę na jej temat.

Agregator proponuje dwa rodzaje taryf: do telefonów komórkowych (za 19,9 zł , 29,9 zł i 34,9 zł w umowach dwuletnich) oraz sam dostęp do internetu (za 26,9 zł – 15 GB i 49,9 zł – 100 GB plus 200 GB do wykorzystania w nocy).

– Zamknęliśmy właśnie etap wdrażania kluczowych funkcjonalności usługi JAMBOX mobile, co w praktyce oznacza, że abonenci mogą już bez przeszkód przenosić do niej swoje numery telefonów z innych sieci mobilnych. Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena pakietów, roaming w cenie usługi i jakość internetu światłowodowego zachęcą do skorzystania z naszych usług. – mówi cytowany w informacji prasowej Arkadiusz Kudela, dyrektor ds. rozwoju w SGT.

SGT poinformowało też, że dzięki nowej usłudze abonent może otrzymać z kolei w pakiecie internet światłowodowy, telewizję JAMBOX, telefonię komórkową i internet LTE z rozliczeniem na jednym rachunku.