Dawid Piekarz rzecznikiem prasowym UKE

Publikacja: 17.02.2014 21:07

Dawid Piekarz został rzecznikiem prasowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej – wynika z dzisiejszej informacji o konsultacjach dokumentacji aukcyjnej wysłanej do mediów przez urząd.

Piekarz  (według notatki z serwisu specjalistów od public relations, PRoto) od lutego 2011 pełnił funkcję menedżera ds. komunikacji w Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego. Wcześnie, do marca 2010 pełnił funkcję rzecznika prasowego PKN ORLEN. W firmie tej pracował od 2004 roku.

Zanim trafił do paliwowego koncernu, od 2003 do października 2004 był radcą ministra w Ministerstwie Finansów. Od 1998 do lutego 1999 pełnił funkcję wicedyrektora biura prasowego w tym resorcie.

W przerwie (2001-2002) był dyrektorem public relations w FINFIN SA (operator Expander).A jeszcze wcześniej PR Managerem PTE Norwich Union.

Profil w GoldenLine nowego rzecznika UKE wskazuje, że ostatnio był wiceprezesem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa oraz, że rozpoczął studia doktoranckie w październiku ub.r. na Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora.

Piekarz zajął miejsce po Jacku Strzałkowskim, który poniósł odpowiedzialność za opóźnienie UKE w publikacji wyjaśnień do dokumentacji aukcyjnej w pierwszej wersji.

Telekomunikacja
Eldorado 5G dobiega końca, a firmy tną etaty. Co z Polską?
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Telekomunikacja
Do kogo przenoszą się klienci sieci komórkowych. Jest największy przegrany
Telekomunikacja
To już wojna w telefonii na kartę. Sieci komórkowe mają nowy haczyk na klientów
Telekomunikacja
Polski internet mobilny właśnie mocno przyspieszył. Efekt nowego pasma 5G
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Telekomunikacja
Nowy lider wyścigu internetowych grup w Polsce. Przełomowy moment dla Polsatu