Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.07.2025 10:35 Publikacja: 17.12.2012 12:38
Za spółkę SBS Nordic Operations, która jest właścicielem 12 stacji telewizyjnych w Norwegii, Szwecji, Danii i Finlandii Discovery zapłaci ProSiebenSat.1 1,7 mld dol. Transakcji przyglądają się teraz regulatorzy rynku, jej zakończenie jest spodziewane na początku przyszłego roku.
SBS ma w Norwegii cztery sieci telewizyjne, które generują 34 proc. udziału w rynku oglądalności, w Szwecji dwie stacje ( ich łączny udział w rynku oglądalności to 22 proc.), w Danii: cztery (udział w rynku na poziomie 19 proc.) i dwie w Finlandii. Oprócz tego posiada 19 stacji radiowych, w tym największa rozgłośnię w Szwecji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas