290 tys. zł dla easyCall.pl od śląskiej policji

Publikacja: 09.06.2015 10:26

easyCALL.pl wygrał przetarg na realizację usług telekomunikacyjnych dla śląskiej policji, zdobywając największe zamówienie publiczne w swojej historii.

W ramach umowy easyCALL.pl zapewni łączność stacjonarną dla jednostek policji w garnizonie śląskim, obsłuży 217 linii analogowych oraz 8 linii cyfrowych ISDN. Umowa została zawarta na 34 miesiące.

Oferta easyCALL.pl była tańsza o blisko 70 tys. zł od oferty złożonej przez Orange, a wartość zamówienia wyniosła 290 tys. zł. brutto.

To nie pierwszy kontrakt easyCALL.pl z policją. Operator podaje, że zwyciężył wcześniej w przetargu ogłoszonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach na obsługę linii cyfrowych. Spółka świadczy także usługi telekomunikacyjne dla Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku, Szczecinie oraz Bydgoszczy.

– Widzimy spory potencjał w rynku zamówień publicznych i zamierzamy umocnić swoją pozycję w tym obszarze. Administracja coraz bardziej stara się ograniczać koszty a telekomunikacja jest tym obszarem, gdzie mogą być one niższe nawet o połowę – tłumaczy Michał Jakubowski, prezes easyCALL.pl.

Do grona instytucji korzystających z usług spółki należy m.in. Urząd Miasta w Krakowie, Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich, rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Izba Celna w Białymstoku.

Telekomunikacja
Eldorado 5G dobiega końca, a firmy tną etaty. Co z Polską?
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Telekomunikacja
Do kogo przenoszą się klienci sieci komórkowych. Jest największy przegrany
Telekomunikacja
To już wojna w telefonii na kartę. Sieci komórkowe mają nowy haczyk na klientów
Telekomunikacja
Polski internet mobilny właśnie mocno przyspieszył. Efekt nowego pasma 5G
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Telekomunikacja
Nowy lider wyścigu internetowych grup w Polsce. Przełomowy moment dla Polsatu