Już w co trzecim bankomacie w Polsce można wypłacać gotówkę telefonem z aplikacją IKO banku PKO BP. Do sieci akceptującej tę formę wypłat zostało  dołączonych 3,2 tys. bankomatów należących do sieci Euronet. Usługa jest dostępna zarówno dla posiadaczy aplikacji połączonej z rachunkiem w PKO Banku Polskim i Inteligo, jak i dla użytkowników portmonetki IKO.

Dotychczas dostępna dla klientów IKO sieć 3 tys. bankomatów PKO BP powiększyła się o kolejnych 3,2 tys.bankomatów należących do sieci Euronet. Aby dokonać wypłaty gotówki telefonem z IKO, na ekranie bankomatu Euronet obsługującego wypłaty gotówki z IKO należy wybrać opcję „Wypłata bez karty”, a następnie nacisnąć przycisk oznaczony logotypem IKO. Po podaniu 6-cyfrowego kodu z aplikacji IKO i zatwierdzeniu transakcji, klient otrzymuje gotówkę – bez użycia karty.

Płatności mobilne IKO zostały uruchomione przez PKO BP  w marcu 2013 roku i od tego czasu aplikację aktywowało już ponad 110 tysięcy osób – zarówno klientów PKO, jak i osób niezwiązanych z bankiem.