Reklama

Aleksander Kutela przechodzi z HBO Polska do Onetu

Wieloletni szef HBO Polska od sierpnia pokieruje internetową Grupą Onet.pl. W HBO Kutelę zastąpi Michał Kozicki, dotychczasowy dyrektor sprzedaży w tej firmie.

Publikacja: 21.05.2015 14:44

W Grupie Onet.pl Kutela zastąpi Jonnego Crowe, który szefował grupie po odejściu jej wieloletniego szefa – Roberta Bednarskiego pod koniec ubiegłego roku. Kutela był szefem HBO Polska od 2000 roku. – Jest związany z HBO od 1997, m.in. na stanowiskach: dyrektora marketingu i sprzedaży, dyrektora generalnego oraz wiceprezesa HBO Central Europe odpowiedzialnego za zarządzanie markami oraz produkcję filmową i telewizyjną – podaje Onet.

Aleksander Kutela skończył Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz TGMP na Harvard Business. – Ukończył także specjalistyczne programy z zakresu strategii, marketingu i zarządzania m.in. na Stanford Business School, Harvard Business School, Kellogg School of Management oraz London Business School – podaje Onet.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Materiał Promocyjny
W poszukiwaniu nowego pokolenia prezesów: dlaczego warto dbać o MŚP
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Materiał Promocyjny
Prawnik 4.0 – AI, LegalTech, dane w codziennej praktyce
Reklama
Reklama