Reklama
Rozwiń
Reklama

10 tys. mobilnych dostępów w kablówce

Publikacja: 24.03.2011 10:00

Takie dane na temat liczebności abonentów usług mobilnego dostępu do internetu podały Multimedia Polska. Operator sprzedaje te usługi w listopadzie 2009 roku. Korzysta z hurtowej oferty dostępowe w sieci P4, operatora sieci Play.

– Usługi dobrze rozwijają się w ostatnim czasie. Planujemy nowe przedsięwzięcia w dziedzinie rozwiązań mobilnych w tym roku – mówi Bartłomiej Kasiński, dyrektor rozwoju Multimediów. Nie chciał jednak powiedzieć, co to za przedsięwzięcia. Dzisiaj operator sprzedaje usługi mobilne tylko w komplecie z dostępem stacjonarnym (dla droższych pakietów, także jako bezpłatny dodatek). Do niedawna takie ograniczenia narzucał swoim partnerom Play. Dzisiaj już – jak pokazuje przykład Netii – mogą oni sprzedawać mobilny dostęp samodzielnie.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama