Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.09.2025 16:26 Publikacja: 22.10.2010 15:02
Operator węzła wymiany ruchu [b]PLIX[/b] w listopadzie spodziewa się uruchomić zapasowy punkt w Telehouse Poland firmy [b]ATM[/b]. Uczestnicy czekają od wiosny, kiedy PLIX po awarii prądu w centrum LIM zapowiedział uruchomienie zapasowej infrastruktury.
[b]Sylwester Biernacki[/b], szef firmy operującej PLIX powiedział podczas konferencji PLNOG, że spodziewa się na koniec roku wolumen ruchu w węźle na poziomie 150 Gb/s. Dzisiaj ten wolumen wynosi 110 Gb/s. Niebawem w PLIX uruchomione zostaną dwa nowe serwery treści [b]Google[/b] (razem będzie ich cztery). Pojawi się również serwer sieci [b]AKAMAI[/b]. Operator zastanawia się również nad umożliwieniem wymiany z zagranicznymi węzłami IX. W węźle PLIX uczestniczy dzisiaj 153 operatorów i dostawców treści.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas