Pawilon Polski na ITU World Telecom 2011 (zdjęcia dostarczył OXYCOM SA, jeden z partnerów Pawilonu)
Zdjęcia dostarczyła firma OXYCOM SA, która jest jednym z wystawców w polskim pawilonie na ITU 2011
Aktualizacja:
26.06.2026 22:12
Publikacja:
27.10.2011 12:57
Foto: Oxycom