Play odświeżył cennik swojej usługi Play Online, dostępnej dla klientów w zasięgu sieci własnej operatora. W ofercie pojawiła się m.in. usługa dostępu do sieci za 15 zł miesięcznie (z limitem transferu danych 500 MB i limitem prędkości 512 kbit/s). Kolejne opcje to 39 zł (3 GB i 1 Mb/s), 49 zł (12 GB i 2 Mb/s), 59 zł (12 GB i 2 Mb/s) oraz 79 zł (16 GB i 4 Mb/s).

– To najbardziej konkurencyjna oferta na rynku – powiedział Bartosz Dobrzyński, szef marketingu i członek zarządu P4. W ramach usługi operator zapewnia stały, nielimitowany dostęp do czterech portali społecznościowych: Facebooka, NK.pl, GoldenLine.pl oraz LinkedIn.com. Dodatkowo, we wszystkich abonamentach oprócz najtańszego dostępna jest usługa nielimitowanego nocnego dostępu do sieci (od północy do 9 rano). Usługa kosztuje dodatkowe 10 zł miesięcznie (w najwyższym abonamencie jest bezpłatna). Oferta pojawi się w salonach Play już od jutra.

Play dodatkowo poinformował o planach rozbudowy infrastruktury. Według planów, na koniec kwietnia 2011 r. w zasięgu własnej sieci Play będzie ok. 80 proc. klientów operatora. Jak podała spółka, z usługi Play Online korzysta obecnie ok. 700 tys. z ponad 5 mln klientów operatora.