Za najtańszy pakiet Start z dostępem do biblioteki VoD  obejmującej programy TVN, trzeba zapłacić 10 zł miesięcznie. Kolejne są już droższe: Start Extra kosztuje dwa razy tyle i daje także dostęp do kanałów nadawanych na żywo, wśród których są m.in.  TVN24, HGTV, Mini mini+, Ale kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+ i nSport+. Kolejny jest jeszcze szerszy Pakiet Best TV (40 zł miesięcznie), a za 80 zł można wykupić co miesiąc Pakiet Canal+ z kanałami z portoflio Canal+, w tym tymi z relacjami sportowymi (co oznacza  m.in. rozgrywki UEFA ChampionsLeague, Premier League, LOTTO Ekstraklasę, UEFA Europa League, hiszpański Pucharu Króla i wybrane mecze Bundesligi). Najdroższy PakietMax to kosztujący 100 zł dostęp do ponad 30 kanałów telewizyjnych na żywo (w tym do dziewięciu kanałów Canal+) i do biblioteki VoD. Do tego można sobie dokupić w Playerze+ bibliotekę produkcji HBO, opcję z kanałami Eleven Sports oraz pakiet Canal+ Seriale Extra.

Oferta Playera+ wygląda na skrojoną pod konkurowanie z Iplą Polsatu, który także streaminguje w pakietach swojej platformy wybrane kanały.

Jak zapowiadał wcześniej Jacek Balicki z z zarządu nc+, w dalszych planach jest wprowadzenia na rynek od dawna zapowiadanego dekodera dedykowanego nowej usłudze OTT.