Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.07.2025 01:35 Publikacja: 12.01.2011 14:05
Dzisiaj – dzień po opublikowaniu wyników branżowych konsultacji – [b]Urząd Komunikacji Elektronicznej[/b] przedstawił decyzje o zakańczaniu połączeń w sieci operatorów mobilnych związanych z grupą kapitałową [b]Zygmunta Solorza[/b]: [b]Cyfrowego Polsatu[/b], [b]Mobylandu[/b], [b]Centernetu[/b] i [b]Sferii[/b]. Zgodnie z planem UKE operatorzy z tej grupy najpóźniej do 2013 r. będą korzystali z asymetrycznych w porównaniu do trzech dużych operatorów komórkowych stawek za terminację połączeń w swoich sieciach (MTR). Stanowisko w tej sprawie zająć jeszcze musi [b]Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta[/b].
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas