Tradycyjne plany ze smartfonami wyszły z mody

Po wprowadzeniu ofert z umowami na czas nieokreślony z tradycyjnych kontraktów z subsydiowanym aparatem komórkowym chce korzystać już tylko 25 proc. użytkowników T-Mobile US – wynika z danych firmy analitycznej Parks Associates.

Publikacja: 23.02.2015 10:19

Spośród osób, które planuje zakup smartfonu, 33 proc. woli zapłacić pełną kwotę z góry, a 31 proc. – w miesięcznych ratach.

Z informacji przekazanych przez tę samą firmę wynika z kolei, że raczej niewielki odsetek posiadaczy smartfonów interesuje się szybką wymianą raz zakupionego aparatu na nowy dzięki planom takim jak amerykańska wersja „JUMP!” (od ang. just upgrade my phone).

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Materiał Promocyjny
W zasięgu bezpiecznej przyszłości
Telekomunikacja
Do kogo przenosili się klienci sieci komórkowych w 2024 r.? Ten operator rozbił bank
Materiał Promocyjny
W domu i poza domem szybki internet i telewizja z Play
Materiał Promocyjny
Cyfrowe rozwiązania dla budownictwa
Telekomunikacja
Elon Musk czeka na ważną decyzję. Astronomowie ostrzegają przed zgodą na plany SpaceX