– Z perspektywy oferty Premium TV zyskujemy bardzo atrakcyjne kanały, poszukiwane przez reklamodawców zainteresowanych dotarciem do dziecięcych grup docelowych, a także do rodziców – komentuje Andrzej Karasowski, dyrektor Premium TV.

Atmedia współpracowały z The Walt Disney Company Poland od swoich początków. – 15 lat budowaliśmy marki nadawcy na rynku reklamowym – wcześniej występujące jako Fox Kids i Jetix. Tym trudniejsze jest to dla nas rozstanie. Jednak logika biznesowa Atmedia nie pozwala nam składać ofert powyżej realnego poziomu przychodów możliwych do osiągnięcia –mówi Maria Wajda, dyrektor zarządzający w Atmediach.

Biura dużych nadawców – TVN i Polsatu – walczą o przejmowanie obsługi reklamowej stacji tematycznych spoza swojego portfolio, bo to – w przeciwieństwie do największych kanałów nadawanych naziemnie – mocno rosnący segment rynku.

Biuro Premium TV obsługuje 28 kanałów z portfolio Grupy TVN, 4fun Media, Telewizji Puls, Viacom International Media Networks i Canal+ Cyfrowego.

Atmedia są największym brokerem reklam w stacjach tematycznych w kraju – obsługują ponad 40 takich kanałów.