Rada nadzorcza ATM wyłoniła nowego prezesa teleinformatycznej spółki. W związku z tym, jak poinformowała firma w komunikacie giełdowym, ze stanowiska 30 listopada ustąpi Tadeusz Czichon, główny akcjonariusz. Założyciel ATM przejął stery w firmie po tym, jak po niedoszłym przejęciu firmy przez Innova Capital odwołano z funkcji Macieja Krzyżanowskiego.

Od 1 grudnia 2015 r. prezesem zarządu ATM będzie Dariusz Terlecki, przez wiele lat związany z Crowley Data Poland, gdzie od 2002 r. do przejęcia CDP przez Netię w 2011 r. zasiadał w zarządzie. Ostatnio pracuje dla Automatic Data Processing (ADP), zajmującej się outsourcingiem zasobów ludzkich. Piąty rok z rzędu pełni w tej spółce funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu. W latach 2009-2013 wchodził w skład rady nadzorczej budowlanego AWBUD-u.

Zanim dołączył do Crowley’a był prezesem PBS (1998-2002), dyrektorem sprzedaży w Vileda (1993-1997), a jeszcze wcześniej w latach 1990-1993 był dziennikarzem (publikował m.in. w „Polityce”, czy „Gazecie Wyborczej”).

Ukończył wydział dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz ukończył studia MBA w Wyższej Szkole Zarządzania. Według oficjalnego biogramu,  „specjalizuje się w tworzeniu obszarów strategicznego rozwoju firmy dających wieloletni, stabilny wzrost organiczny oraz w budowie nowych firm od podstaw do osiągnięcia kolejno break-even-point oraz M&A”.