Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.07.2025 21:48 Publikacja: 22.10.2019 07:31
Marcin Białożyt, prezes Senetica, zbudował świetnie prosperujący biznes IT w czasach, gdy inni bankrutowali.
Foto: Mat. pras.
Senetic, rodzimy startup, o którym wiele osób w Polsce zapewne nie słyszało, to przykład skutecznej ekspansji zagranicznej. Spółka prowadzi sprzedaż sprzętu i usług IT oraz rozwiązań chmurowych w ponad 150 krajach, posiada oddziały na blisko 30 rynkach (niedawno uruchomiła w Turcji), a wkrótce rozpocznie dostawy hardware’u m.in. do Indii czy Singapuru. A zaczęło się niepozornie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Platforma radiologiczna połączy lekarzy z AI, a wszystko z poziomu przeglądarki. Cel? Szybka i precyzyjna diagno...
Nowoczesne kabiny, panoramiczne okna, cena od 79 euro – niemiecki start-up Nox Mobility planuje rewolucję na tor...
Start-up Seecoin wdraża nowatorski system, który pozwoli reklamodawcom wejść w interakcję z odbiorcami. Jego twó...
Firma, która opracowuje systemy AI i drony uderzeniowe, dość niespodziewanie stała się jedną z najcenniejszych u...
Twórca start-upu Jetson One Tomasz Patan wprowadza na rynek kolejną wersję pojazdu, o którym jest już głośno na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas