Sebastian Kulczyk wesprze krajowe startupy

Kulczyk Investments

Pierwsze sześć firm zgłosiło się do trzeciej edycji konkursu InCredibles organizowanego przez spółkę Sebastiana Kulczyka. Celem jest wsparcie obiecujących innowacyjnych młodych polskich biznesów.

W tym roku zmieni się nieco formuła imprezy, w której mogą też uczestniczyć organizatorzy innych kluczowych konkursów startupowych w kraju, jak Start-up Challenge czy Global Impact Challenge.

CZYTAJ TAKŻE: Polski eko-startup na podium międzynarodowego konkursu

Zwycięzcy skorzystają z nowatorskiego programu wsparcia mentoringowego „szytego na miarę” i obejmującego dzielenie się przez doświadczonych przedsiębiorców wiedzą z zakresu prawa, księgowości, HR, PR, marketingu oraz sprzedaży.

Finał trzeciej edycji programu będzie miał miejsce w listopadzie tego roku na jednej z najważniejszych imprez startupowych – konferencji SLUSH w Helsinkach. – Główna zasada naszego programu pozostaje niezmienna. Dajemy naszym InCredibles dostęp do najlepszych mentorów, praktyków, specjalistów wszystkich obszarów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Szczególny nacisk kładziemy na praktyczne aspekty tworzenia i prowadzenia biznesu. To nasz wkład w budowę konkurencyjnego i nowoczesnego ekosystemu startupowego – tłumaczy Sebastian Kulczyk.

CZYTAJ TAKŻE: Polska firma oferuje podróże ze sztuczną inteligencją

Dotąd zgłosiło się sześć startupów: Bioceltix tworzący leki w oparciu o wykorzystywanie komórek macierzystych; Hyper Poland pracujący nad nowym rodzajem transportu; MakeGrowLab, twórca biodegradowalnego materiału; ProperGate tworzący aplikacje m.in. dla deweloperów; Salesbook – aplikacja dla handlowców; QNA Technology tworzący nanostruktury półprzewodnikowe.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Autobusy zamawiane jak Uber. Wpadli na to Polacy

Broomee ma pomysł, jak usprawnić działalność komunikacji miejskiej i ułatwić życie mieszkańcom aglomeracji. Już ...

WEBCON DAY 2019: Cyfryzacja uwalnia potencjał pracowników

Dzięki automatyzacji powtarzalnych procesów można więcej czasu przeznaczyć na pracę kreatywną w innych obszarach ...

Polska, odległy archipelag cyfryzacji

Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną. Dlatego też został Wielkim, bo zwycięskich ...

Jak skutecznie prowadzić elektroniczną ewidencję czasu pracy?

Na pracodawcach spoczywa obecnie wiele różnego typu obowiązków. Jednym z nich jest prowadzenie ewidencji ...

WhatsApp: więcej danych albo rezygnuj. Użytkownicy oburzeni

Zapowiedź zmian polityki prywatności komunikatora spowodowała istną eksplozję oburzenia użytkowników. Firma chce od użytkowników ...

Adamed: wprowadzamy lek wspomagający w walce z koronawirusem

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych wydał w piątek pozytywną decyzję ...