Sebastian Kulczyk wesprze krajowe startupy

Kulczyk Investments

Pierwsze sześć firm zgłosiło się do trzeciej edycji konkursu InCredibles organizowanego przez spółkę Sebastiana Kulczyka. Celem jest wsparcie obiecujących innowacyjnych młodych polskich biznesów.

W tym roku zmieni się nieco formuła imprezy, w której mogą też uczestniczyć organizatorzy innych kluczowych konkursów startupowych w kraju, jak Start-up Challenge czy Global Impact Challenge.

CZYTAJ TAKŻE: Polski eko-startup na podium międzynarodowego konkursu

Zwycięzcy skorzystają z nowatorskiego programu wsparcia mentoringowego „szytego na miarę” i obejmującego dzielenie się przez doświadczonych przedsiębiorców wiedzą z zakresu prawa, księgowości, HR, PR, marketingu oraz sprzedaży.

Finał trzeciej edycji programu będzie miał miejsce w listopadzie tego roku na jednej z najważniejszych imprez startupowych – konferencji SLUSH w Helsinkach. – Główna zasada naszego programu pozostaje niezmienna. Dajemy naszym InCredibles dostęp do najlepszych mentorów, praktyków, specjalistów wszystkich obszarów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Szczególny nacisk kładziemy na praktyczne aspekty tworzenia i prowadzenia biznesu. To nasz wkład w budowę konkurencyjnego i nowoczesnego ekosystemu startupowego – tłumaczy Sebastian Kulczyk.

CZYTAJ TAKŻE: Polska firma oferuje podróże ze sztuczną inteligencją

Dotąd zgłosiło się sześć startupów: Bioceltix tworzący leki w oparciu o wykorzystywanie komórek macierzystych; Hyper Poland pracujący nad nowym rodzajem transportu; MakeGrowLab, twórca biodegradowalnego materiału; ProperGate tworzący aplikacje m.in. dla deweloperów; Salesbook – aplikacja dla handlowców; QNA Technology tworzący nanostruktury półprzewodnikowe.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polskie gry w zestawieniu globalnych hitów. Co jest teraz na topie?

Gra mało znanego game developera z Gliwic znalazł się, podobnie jak „Wiedźmin”, w rankingu ...

Polski chatbot w formule „zrób to sam” robi światową karierę

Polski startup stworzył rozwiązanie, po które sięgnęły przedsiębiorstwa od Słowacji przez Kenię po USA. ...

Worek z nowymi gadżetami na święta

Elektryczne hulajnogi, smartwatche i inteligentne opaski wypierają drony, aparaty fotograficzne i drukarki do zdjęć. ...

Wygrana w Lotto popłynie na kartę

Totalizator Sportowy wprowadza w punktach sprzedaży innowacyjną w skali międzynarodowej usługę bezgotówkowej wypłaty wygranych ...

Polski startup dostał unijne pieniądze na blockchain

Billon Digital Services, spółka z grupy kapitałowej Billon, otrzymała prawie 2 mln euro dofinansowania ...

Rekordowe zakupy w sklepach internetowych

Branża przyzwyczaiła do szybkiego rozwoju, ale w tym roku tempo jest wyjątkowe. W październiku ...