Telefony będą najnowszą wersją flagowego smartfona Apple i firmy nie powstrzymał przed uruchomieniem sprzedaży fakt, że firma z Cupertino dopiero w połowie września zaprezentuje nową linię aparatów. Goldgenie wierzy, że model iPhone X będzie nadal produkowany, według ich spekulacji pod nazwą iPhoneXs.

Nowa wersja luksusowego aparatu nazwana została więc iPhone Xs Billionaire Edition. Telefon jest zapakowany w eleganckie dębowe pudełko, ale wyposażenie dodatkowe jest standardowe – składa się na nie ładowarka i słuchawki.

Razem z telefonem firma Goldgenie przez 5 lat zapewnia nabywcy telefonu usługę concierge, czyli całodobową pomoc osobistego asystenta dostępnego na telefon i gotowego pomóc w rozwiązywaniu nawet najbardziej wymyślnych problemów życia codziennego. Jak twierdzi firma, ma to pomóc właścicielowi telefonu poczuć się jak prawdziwy miliarder, choć ktoś, kogo będzie stać na telefon w tej cenie zapewne tak się już dawno czuje.

Wyprodukowane zostaną tylko 23 numerowane egzemplarze tej wersji telefonu. Goldgenie chce w ten sposób uczcić 23 rocznicę założenia firmy.

Zainteresowane osoby mogą zamawiać już telefony. Muszą się jednak liczyć, że wraz z zamówieniem będą musiały wpłacić połowę ceny telefonu.