Polska produkcja Cyberpunk 2077 ukaże się już 19 listopada 2020 r. Jeżeli więc jeszcze nie zamówiłeś swojego egzemplarza, warto to nadrobić, aby móc rozpocząć przygodę już w dniu premiery.

  1. Dlaczego Cyberpunk 2077 budzi tyle emocji?
  2. Na czym zagrać w Cyberpunk 2077?
  3. Najlepsza cena na nową grę CD PROJEKT RED

Poniżej znajdziesz podsumowanie dotychczasowych informacji na temat gry CD PROJEKT RED oraz ofertę, dzięki której zamówisz grę najtaniej w internecie.

Dlaczego Cyberpunk 2077 budzi tyle emocji?

Mogłoby się wydawać, że ogromne zainteresowanie grą Cyberpunk 2077 wynika z tego, że w Polsce powstaje niewiele gier klasy AAA (w ten sposób oznacza się dopracowane gry z największymi budżetami). Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że na nową grę polskiego studia CD PROJEKT RED czekają nie tylko gracze z Polski, ale również miłośnicy komputerowej rozgrywki z innych krajów. Wynika to między innymi z tego, że poprzednia gra, nad którą pracowało to samo studio, odniosła ogromny sukces na świecie i do tej pory uważana jest za jedną z lepszych gier w swojej kategorii. Chodzi oczywiście o ponadczasową grę Wiedźmin 3. W dodatku Cyberpunk 2077 bazuje na kultowej grze fabularnej (papierowej) autorstwa Mike’a Pondsmitha.

Na czym zagrać w Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 zostanie wydany na konsole Xbox, PlayStation oraz komputery PC. Jeżeli planujesz grać w nową grę polskiego studia na komputerze, warto sprawdzić wymagania zalecane przez producenta. Gra ma oferować duży otwarty świat i świetną grafikę, przez co tytuł będzie miał wygórowane wymagania. W świetnej sytuacji są właściciele konsol. Producent zapowiedział, że po premierze nowej generacji urządzeń (PlayStation 5 oraz Xbox Series X) zostanie wydana aktualizacja. Dzięki niej gracze, którzy zdecydują się przesiąść na nowsze konsole, nie będą musieli ponownie kupować gry. Jeżeli jednak wciąż nie jesteś przekonany do zakupu gry, recezja GAMIVO z pewnością pomoże ci podjąć decyzję. Gracze, którzy szukają innych tytułów, mogą natomiast sprawdzić najtańsze gry na rynku, wśród których znajdują się zarówno nowości, jak i popularne klasyki.

Najlepsza cena na nową grę CD PROJEKT RED

Internetowy marketplace z bogatym wyborem gier pozwala złożyć przedpremierowe zamówienie na nadchodzącą produkcję. Obecnie Cyberpunk 2077 najtaniej kupisz na GAMIVO.COM, dzięki czemu zaoszczędzisz nawet kilka-kilkanaście procent. Pamiętaj jednak, że możliwość zagrania będzie dostępna dopiero po oficjalnej premierze, która zdaniem niektórych osób może się jeszcze przesunąć.

Materiał Promocyjny