Reklama

Agnieszka Rynkowska dołączy do zarządu T-Mobile Polska

Publikacja: 11.12.2018 17:41

Od 2019 roku powiększy się zarząd T-Mobile Polska. Od 1 stycznia dołącza do niego Agnieszka Rynkowska i będzie odpowiedzialna za rynek usług dla firm (B2B). Odpowiedzialny za ten pion od 9 miesięcy dyrektor Piotr Markowski będzie pełnił tę rolę do końca marca, a od kwietnia obejmie nowo utworzone stanowisko menedżera ds. transformacji (ang. transformation officer).

Rynkowska przechodzi do zarządu telekomu z Microsoft Sp. z o.o, gdzie przez 5 lat pełniła funkcję dyrektora marketingu i operacji oraz członka zarządu spółki zależnej amerykańskiej grupy w kraju. Wcześniej była także dyrektorem ds. strategii biznesowej.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Materiał Promocyjny
W poszukiwaniu nowego pokolenia prezesów: dlaczego warto dbać o MŚP
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Materiał Promocyjny
Prawnik 4.0 – AI, LegalTech, dane w codziennej praktyce
Reklama
Reklama