Z Motoroli do T-Mobile Polska

Do kadry zarządzającej T‑Mobile Polska dołączy od listopada Kuba Pancewicz, do niedawna dyrektor generalny Motoroli (Grupa Lenovo) na Polskę i Europę Południowo-Wschodnią. Jak podał operator, Pancewicz będzie dyrektorem zarządzania terminalami i łańcuchem dostaw w T-Mobile. Wraz z zespołem, będzie odpowiadał tym samym za cały proces i strategię zarządzania urządzeniami zarówno w segmencie klientów indywidualnych (B2C), jak i firm (B2B).
Jak wynika z komunikatu, T-Mobile postawił menedżerowi takie cele jak wprowadzanie innowacji w portfelu oraz zapewnienie firmie najwyższego możliwego zwrotu z inwestycji (przy współpracy z Departamentem Zakupów).
W tym nowo utworzonym departamencie Kuba Pancewicz będzie również kierował wszystkimi procesami łańcucha dostaw dla T‑Mobile Polska, w tym zarządzaniem zapasami, logistyką, zwrotami, naprawami, magazynowaniem i dostawą do klientów. W tej roli skoncentruje się na ulepszeniu naszych procesów operacyjnych, aby osiągnąć nowy poziom doskonałości operacyjnej i doświadczenia klienta.

W czasie karierze pracował w różnych obszarach sektora telekom, zarówno w Polsce jak i za granicą, z czego przez blisko 16 lat był związany z firmą Nokia.

Współpracował przy wielu fuzjach i przejęciach. Był odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie produktami oraz zarządzanie i procesy restrukturyzacji organizacji. Posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w sprzedaży i rozwoju produktu.

Jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Mogą Ci się również spodobać

Sposób na złe nawyki. Bransoletka porazi cię prądem

Urządzenie z modułem, który wysyła elektrowstrząsy, robi furorę. Kiedy właściciel je za dużo fast ...

Twórczyni serialu „Fleabag” podpisała kontrakt z Amazonem

Aktorka i scenarzystka Phoebe Waller-Bridge, twórczyni popularnego serialu „Fleabag” podpisała umowę partnerską z Amazon ...

Airbnb w tarapatach przez koronawirusa. Wstrzymany debiut giełdowy

Amerykański gigant, pośredniczący w krótkoterminowym wynajmie mieszkań i domów, który szykował się do wejścia ...

Tożsamość pewna jak w banku. Banki wprowadzają mojeID

PKO BP i ING Bank Śląski jako pierwsze udostępniły usługę mojeID służącą do potwierdzania ...

Szef Alibaby: praca po 12 godzin dziennie to błogosławieństwo

Jack Ma, współzałożyciel koncernu Alibaba, jednego z największych koncernów zajmujących się e-handlem na świecie ...

Polskie firmy igrają z ogniem w sieci

Już niemal co druga polska firma zetknęła się z cyberzagrożeniami. Jednak na ich podejście ...