Aktualizacja: 09.05.2025 14:51 Publikacja: 19.08.2014 11:18
Dziś do zespołu zarządzającego platformą satelitarną NC+ dołączył Jacek Czernuszenko, który objął stanowisko dyrektora ds. zmian i projektów strategicznych – podała platforma.
To nowa funkcja w strukturze spółki. NC+ tłumaczy decyzję o utworzeniu stanowiska chęcią adaptacji do szybko zmieniających się realiów rynku telewizyjnego, a także „zwiększenia efektywności procesów pofuzyjnych”.
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Eksperci wskazują, że kończy się era głosu i jesteśmy w erze klikania i streamingu. To stawia także przed sektor...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas