Największy operator sieci kablowej w Polsce wprowadził do serwisu wideo na życzenie  filmy erotyczne w jakości 3D – informuje serwis TV Broadband News, powołując się na informacje właściciela polskiej sieci koncern Liberty Global.

Jak podaj serwis, 20-minutowe filmy erotyczne 3D dostępne są za 15 złotych na okres 24 godzin. Z oferty skorzystać mogą jednak tylko abonenci pakietów specjalnych  Xotix (25 filmów za 20 zł miesięcznie) i eXtra (21 zł miesięcznie za sześć kanałów, nie tylko erotycznych).

-Ze względu na technologię, jak i rodzaj treści, kontent erotyczny w 3D, to usługa niszowa. Jakkolwiek jednak 3D szybko zyskuje swoich zwolenników, dlatego chcemy dostarczać treści w tej technologii, uwzględniając różne preferencje odbiorców – podaje UPC Polska.

Oferta dostępna jest dla użytkowników cyfrowej platformy DVB-C. Spółka nie chce określić popytu na erotykę pośród swoich abonentów, argumentując, że te treści są na ogół sprzedawane w pakietach z innymi. Mówi jednak, że popyt nie jest „masowy”.