* Pakiety danych od Orange na weekend. 2GB danych w ramach bezpłatnego transferu będą mogli wykorzystać klienci sieci po wysłaniu wiadomości SMS o treści W pod numer 80200. Promocja kończy się o północy w niedzielę.  Pakiet ważny jest przez 3 dni.

* Samsung we współpracy z Visą przetestuje płatności elektroniczne na londyńskich igrzyskach.  Sportowcy i trenerzy biorący udział w zawodach olimpijskich i paraolimpijskich mają możliwość przetestowania mobilnej aplikacji Visa payWave na telefonach Samsung Galaxy S III z edycji olimpijskiej.

* Główny sponsor polskich siatkarzy, Plus premiuje każde zwycięstwo drużyny na Igrzyskach olimpijskich w Londynie. Użytkownicy, aby otrzymać 100 bezpłatnych smsów muszą wysłać bezpłatną wiadomość o treści SIATKA na numer 80808. Po każdym zwycięskim meczu 10 tysięcy pierwszych zgłoszeń zostanie premiowanych pakietem wiadomości ważnych przez 30 dni od ich otrzymania.

* Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje w sprawie neutralności sieci. Dyskusja skierowana jest do obywatel i podmiotów gospodarczych takich jak operatorzy komórkowi, dostawcy internetu oraz urzędy regulujące kwestie wirtualnej  transmisji informacji . Dane gromadzone będą do 15 października, natomiast wnioski z przeprowadzonych obserwacji mają być zaprezentowane w kwietniu 2013.