T-Mobile Polska postanowił odświeżyć usługę telefonii stacjonarnej (na sieci mobilnej, tzw. usługa konwergentna) i wprowadza ofertę, w której umożliwia klientom skorzystanie z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi krajowymi numerami stacjonarnymi oraz komórkowymi numerami T-Mobile, numerami stacjonarnymi w Unii Europejskiej i numerami stacjonarnymi i komórkowymi w USA i Kanadzie.

Abonament wynosi 49,9 zł miesięcznie przy umowie zawartej na 24 miesiące, przy czym dla klientów T-Mobile w opcji Super Zestaw abonament jest niższy i wynosi  39,9. Klienci za złotówkę mogą  zakupić też takie telefony jak Panasonic KX-TW201, TD30 czy Emporia TALKcomfort.

Z oferty skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i osoby przenoszące swój dotychczasowy numer stacjonarny do T-Mobile.

– Usługę telefonii stacjonarnej wprowadziliśmy kilka lat temu, ale od pewno czasu nie rozwijaliśmy jej. Teraz postanowiliśmy ją rozszerzyć jako uzupełnienie naszego portfolio usług. Liczymy na spore zainteresowanie – mówi Wojciech Strzałkowski z biura prasowego T-Mobile.