Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 25.10.2025 09:34 Publikacja: 05.12.2012 09:53
– Dekodery, to jedna z najtrudniejszych do zbicia pozycji kosztowych po stronie dostawcy płatnej TV. Gdybyśmy mogli ich uniknąć prowadzilibyśmy dużo zdrowszy biznes – powiedział podczas konferencji Digital TV World Summit w Londynie Gerry O’Sullivan, odpowiedzialny za usługi wideo w grupie Deutsche Telekom.
Jak to obrazowo ujął, operatorzy platform telewizyjnych powinni poświęcić tę „świętą krowę” i rozważyć sposoby działania bez użycia dekodera. Chociaż dzisiaj wydaje się to fantystyczne, to jednak grupa DT podejmuje pewne próby w realizacji tej wizji. Operator jest właścicielem serwisu VoD pod nazwą Videoload, który niebawem na mocy porozumienia z Samsungiem będzie preinstalowany na urządzenia – na razie telewizory – koreańskiego producenta. DT ogłosiło chęć analogicznej kooperacji także z innymi dostawcami sprzętu elektronicznego.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Prawie 400 tys. numerów komórkowych przeniesiono z sieci do sieci w Polsce w trzecim kwartale 2025 r. Oto jak wy...
Dlaczego działalność małych i średnich przedsiębiorstw ma znaczenie. Wpływ przejęć MŚP na lokalne społeczności.
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Jak LegalTech i AI realnie zmieniają pracę prawnika – od automatyzacji dokumentów i analizy danych po obsługę klienta i przygotowanie do procesów sądowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas