Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 15.10.2025 17:46 Publikacja: 16.09.2015 16:54
Gigant zainwestował więc dokładnie w tym samym obszarze, co Polkomtel, który właśnie ruszył z nową telemedyczną usługą Ja+ Zdrowie. Wartość telemedycznego start-upa to teraz według szacunków „The Wall Street Journal”, który podał informację, 1,75 mld dol.
Aplikacja Oskar Health to tak naprawdę firma zapewniająca ubezpieczenie zdrowotne. Z tym, że część swoich usług oferuje on-line. Można poprzez nią uzyskać poradę od specjalisty z bazy firmy lub odbyć z nim bezpłatną rozmowę w ramach konsultacji.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Prawie 400 tys. numerów komórkowych przeniesiono z sieci do sieci w Polsce w trzecim kwartale 2025 r. Oto jak wy...
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas