Rada nadzorcza Orange Polska powołała w czwartek do zarządu telekomu dwóch menedżerów pracujących dla firmy od lat.  Do zarządu awansowali Witold Drożdż, dotychczas dyrektor wykonawczy ds. korporacyjnych (powierzono mu strategię i sprawy korporacyjne) oraz Piotr Jaworski, który teraz z pozycji zarządu będzie odpowiadał za swój dotychczasowy obszar sieci i technologii. Obaj menedżerowie obejmą nowe funkcje od 1 listopada br..

Witold Drożdż (ur. 1974) to były wiceminister spraw wewnętrznych i administracji (2007-2010) odpowiedzialny za rozwój społeczeństwa informacyjnego i rejestru publiczne.

W latach 2010-2012 był wiceprezesem, a potem prezesem zarządu PGE Energia Jądrowa. Jest absolwentem wydziału prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Piotr Jaworski (rocznik ’61), pracuje dla grupy od 1991 roku. Stopniowo awansował zajmując różne stanowiska. Od września 2016 roku jest dyrektorem wykonawczym ds. sieci w telekomie. Przewodniczy radzie nadzorczej spółki budowlano-serwisowej Orange – TP Teltech.

Ukończył Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.