Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.07.2025 07:39 Publikacja: 25.02.2011 09:20
O 3,4 proc. do 7,347 mld zł spadły w 2010 r. przychody Polskiej Telefonii Cyfrowej. Topniała też baza jej klientów.
Zyski operatora urosły. 13,259 mln kart SIM dzwoniło w sieci Era (Polska Telefonia Cyfrowa) w końcu grudnia 2010 r. – podał dziś Deutsche Telekom, od tego roku jedyny właściciel tego operatora komórkowego. To oznacza, że przez rok Erze ubyło 241 tys. kart SIM i że od Orange – dziś numeru jeden – dzieli ją już teraz przepaść ponad 1 mln kart.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas