Reklama
Rozwiń
Reklama

rpkom.pl/i-NET MEETING, Warszawa, 28 października

Publikacja: 27.09.2010 07:30

rpkom.pl oraz zrzeszenie i-NET GROUP zapraszają 28 października na [link=http://www.inet-meeting.pl/]szóste spotkanie I-NET MEETING[/link] do Warszawy. Konferencja odbędzie się w [link=http://www.hotelboss.pl/]hotelu Boss[/link] na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

rpkom.pl jest patronem medialnym tej konferencji. Organizatorzy przygotowali zniżkę na wstęp dla naszych użytkowników, [b]nie będących członkami i-NET GROUP[/b]. Na hasło „rpkom” obowiązuje 10 proc. opustu od opłaty za wstęp na konferencję! Firmy zainteresowane skorzystaniem ze zniżki zgłaszają się bezpośrednio przez [link=http://www.inet-meeting.pl/zgloszenia/?form=1]stronę WWW i-NET GROUP[/link], a w rubryce „kupon rabatowy” wpisują hasło „rpkom”.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama