– W ramach oferty łączonej nc+ z Orange klienci mogą wybierać pomiędzy pakietami Universe+ z telefonem i Canal+ Silver z telefonem –podaje nc+.

Pakiet Universe+ z telefonem kosztuje 99 zł miesięcznie i obejmuje 109 kanałów telewizyjnych (w tym 34 w HD), dekoder PVR, smart fon, 500 minut połączeń w ciągu miesiąca (wymiennych na esemesy do wszystkich sieci komórkowych), nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez sześć, bezpłatny dostęp do pakietu telewizyjnego Canal+ Silver przez do dwóch miesięcy od daty podpisania umowy.

Drugi pakiet: Canal+ Silver z telefone, kosztuje  149 zł to oferta, któ®a obejmuje: 700 minut połączeń (wymiennych na  esemesy, do wszystkich sieci komórkowych), nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy, 1,5 GB na bezpłatny transfer danych oraz dostęp do kompletnej Canal+ Platinum przez maksymalnie dwa miesiące.

– Od 27 czerwca za pośrednictwem Internetu i Call Center będzie dostępna wzbogacona oferta nc+ z Internetem, która weszła do sprzedaży w maju br. W jej ramach nowi klienci podpisujący umowy otrzymają darmowy dostęp do pakietu Canal+ Silver przez okres do czterech miesięcy – podaje nc+.