Oferta jest kierowana do nowych klientów. W nc+ trwa czas budowania bazy abonenckiej po połączeniu oferty n i Cyfry+ na początku tego roku. Oferta zaprezentowana po fuzji zebrała na rynku wiele niepochlebnych opinii. Zarówno klienci, jak i eksperci wytykali jej przede wszystkim to, że jest za droga. W efekcie narastającego niezadowolenia firma zrezygnowała m.in. z oferowania najdroższego pakietu za 199 złotych ( nowe przedziały cenowe pakietów mieściły się między 39 zł i 119 zł) kosztują od 39 zł do 99 zł.  Konkurencyjny Cyfrowy Polsat oferuje pakiety w cenie 14,9 zł – 99,90 zł

Za 39 zł w zamówionym przez Internet pakiecie Comfort + klient dostaje 78 kanałów telewizyjnych (w tym 24 HD) plus bonusowo rok z pakietem kanałów należących co Canal+ Cyfrowego (m.in.  AleKino+, Kuchnia +, Planete +), za 59 zł dostępny jest pakiet Universe+ (107 kanałów, w tym 34 HD, plus przy zamówieniu złożonym on-line Canal+ Family HD i Canal+ Family2 HD do dwóch miesięcy za darmo). 79 zł kosztuje pakiet Canal+ Silver: 109 stacji, w tym 36 w HD, Canal+ Family HD i Canal+ Family2 HD oraz przy zamówieniu złożonym on-line do dwóch miesięcy za darmo stacje Canal+ Film HD  i Canal+ Film2 HD oraz usługa nc+ Go na rok). Najdroższy pakiet Premium za 99 zł to 113 kanałów, w tym 40 w HD, pakiet stacji rodziny Canal+, Canal+ VoD, usługa Seriale+ oraz dostęp do prapremier na portalu TVP.pl, a przy zamówieniu on-line także HBO HD, HBO2 HD oraz HBO Comedy HD na dwa miesiące w prezenciei usługa nc+ go na 12 miesięcy.

Takie same ceny jakie nc+ zaproponowała nowym klientom, zaproponowano także obecnym abonentom platform n i Cyfry+ (proces ich „przenoszenia” do nowej oferty trwa sukcesywnie i jest dobrowolny).