Reklama

Epidemia zapędziła Polaków do smartfonów

Od momentu pojawienia się pierwszego w Polsce przypadku zakażenia koronawirusem nasza aktywność na urządzeniach mobilnych wzrosła skokowo.

Publikacja: 11.04.2020 13:02

Epidemia zapędziła Polaków do smartfonów

Foto: Bloomberg

Jak wynika z badania Spicy Mobile, firmy, która specjalizuje się w monitoringu smartfonów, tabletów i innych sprzętów z systemem Android, od 4 marca liczba połączeń telefonicznych na komórkach podwoiła się, a liczba wiadomości SMS wzrosła o niemal 80 proc.

Lawino zwiększyło się korzystanie z internetu na urządzeniach mobilnych. W analizowanym okresie rekordową aktywność odnotowano 20 marca, czyli w momencie ogłoszenia stanu epidemii. Tego dnia przeciętny użytkownik aż 17 razy wszedł na strony internetowe z poziomu smartfona.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama