A+E Networks to w Polsce nadawca kanałów History i Crime & Investigation Network Polsat. – Polska zawsze była ważnym rynkiem A+E Networks. Cieszymy się z możliwości, jakie się przed nami otwierają dzięki naszemu nowemu zespołowi w Warszawie. Rola Izabelli będzie kluczowa w przygotowaniu i wdrożeniu strategii rozwoju naszych kanałów w Polsce – skomentował w oficjalnym komunikacie Tom Davidson, dyrektor zarządzający A+E Networks Wielka Brytania.

Wiley, która rok temu odeszła ze stanowiska dyrektor generalnej Viacom International Media Networks w Polsce (nadawca m.in. VH1, Comedy Central, Nickelodeon i MTV), chce poszerzać ofertę polskich kanałów A+E Networks. – Również w produkcje kręcone w Polsce. Wierzę, że A+E Networks posiada również inne marki telewizyjne w swoim portfolio, które mogą zainteresować polskich widzów – mówi.

Wiley ma nadzorować wszystkie działania A+E Networks na polskim rynku, w tym odpowiadać za utrzymanie relacji biznesowych z platformami i operatorami kablowymi w kraju.